Do 01.05.

Igrači se prijavljuju u Klubu do 01.05. Prijava uključuje i cijelu uplatu ili pola iznosa, te drugu polovicu do 01.06.

Pravila
Lige

Igra se jedan meč tjedno u trajanju od 1:30h. U slučaju izjednačenja u setovima, igra se 3. set ili tie-break. Boduje se svaki dobiveni set. U slučaju nedolaska na dogovoreni termin, pobjeda se upisuje protivniku.

Vrijeme
Po dogovoru

Liga se igra svakim danom od 15.04. do 15.10. (26 tjedana). Termine dogovaraju i rezerviraju igrači. Na raspolaganju su termini od 8:00 do 22:00h.

Cijena
750,00 kn

Cijena za lige je 750,00 kn. Uplata je moguća u cijelosti prilikom prijave ili u dva obroka - prvi odmah prilikom prijave, a drugi za mjesec dana (najkasnije do 01.06.). Nagrade za najuspješnije igrače osigurava Klub.